Categorieën: Nieuws

Hardrijder krijgt gezicht vol pepperspray bij arrestatie

De politie heeft maandagavond pepperspray gebruikt bij de aanhouding van de bestuurder van een personenauto in Groningen. De man weigerde mee te werken bij zijn staandehouding voor een grove snelheidsovertreding.

De bestuurder reedt met een snelheid van 114 kilometer per uur over de ringweg van Groningen. Toen de politie de man een stopteken gaf, riep hij uit zijn raam dat hij niet van plan was om te stoppen.

Toen de man toch gestopt was (vermoedelijke bij zijn huis), wilde hij zijn identificatie niet tonen. Al scheldend en tierend liep de man weg bij de agenten. Na meerdere waarschuwingen kreeg hij daarop een lading pepperspray in zijn gezicht. Daarop kon de verdachte worden aangehouden en ingesloten.

De man kreeg vier bekeuringen aan zijn broek, evenals een EMG-cursus bij het CBR.

Tom Veenstra

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

1 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

1 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

2 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

4 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

14 uur geleden