Categorieën: Nieuws

“Test- en vaccinatielocaties maandag gesloten, locaties in Stad vanaf 12.00 uur open”

De test- en vaccinatielocaties van de GGD Groningen zijn vanwege het weeralarm maandag gesloten. De locaties in de stad zijn maandag vanaf 12.00 uur open.

Het KNMI heeft voor de provincie Groningen een code rood gegeven die geldig is van maandagochtend 07.00 uur tot maandagmiddag 14.00 uur. De GGD heeft daarop laten weten dat alle locaties dicht blijven, alleen de locaties MartiniPlaza en Europaweg gaan vanaf 12.00 uur open. “Heb je maandagochtend een afspraak voor vaccineren of testen? Dan kun je ’s middags terecht vanaf 12.00 tot 16.30 uur op onze vaccinatie- en testlocatie in MartiniPlaza of op onze testlocatie aan de Europaweg”, laat de GGD weten. “Je hoeft dus geen nieuwe afspraak te maken, maar je kunt langskomen met je afspraakbevestiging van maandag 15 februari 2021. Dit kan ook als je bijvoorbeeld een afspraak had in Delfzijl. Ook met die afspraakbevestiging kun je terecht bij onze locaties aan de Europaweg en MartiniPlaza.”

Als je liever op een ander moment komt dan heb je de mogelijkheid om de vaccinatieafspraak te verzetten. Daarvoor kun je het telefoonnummer bellen dat in de uitnodigingsbrief staat. Voor een nieuwe corona testafspraak kun je contact opnemen op telefoonnummer 0800 18 02 of via de website coronatest.nl.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

7 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

1 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden