Categorieƫn: Nieuws

Groningen strijdt met Leeuwarden tijdens NK Tegelwippen

Op 30 maart start het NK Tegelwippen en de gemeente Groningen doet mee. De gemeente gaat tot en met 21 september de strijd aan met Leeuwarden in een race rond het tegengaan van verstening.

Naast Groningen en Leeuwarden doen ook de gemeentes Oosterhout, Tiel, Haarlemmermeer, Breda, Tilburg, Amsterdam en Rotterdam mee. De gemeente waar in de wedstrijdperiode, per hoofd van de bevolking, de meeste tegels verdwijnen uit tuinen en de openbare ruimte, wint de Gouden Tegel.

Het NK Tegelwippen is een initiatief van de Stichting Steenbreek en maakt deel uit van een reeks activiteiten die de komende twee jaar plaatsvinden, met als doel het vergroenen van tuinen. De activiteiten worden georganiseerd door een groot aantal groene organisaties.

Tom Veenstra

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

35 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden