Foto: Ali Taylor from FreeImages
De kans bestaat dat we zaterdag in Groningen te maken gaan krijgen met sneeuwval. Dat is de voorspelling van OOG-weerman Johan Kamphuis.
“Woensdag is er af en toe zon maar kan er ook een winterse bui vallen”, vertelt Kamphuis. “Bij een temperatuur van 3 graden voelt het waterkoud aan. De wind is matig tot vrij krachtig, windkracht 3 tot 5, en komt uit westelijke tot noordwestelijke richting. In de nacht naar donderdag klaart het op en word het ook flink koud. De minimumtemperatuur komt uit op zo’n -3 of -4 graden.”
“Donderdag blijft het droog en is er geregeld zon bij 2 graden als maximumtemperatuur. In de nacht naar vrijdag gaat het 3 tot 5 graden vriezen. Vrijdag is het nog kouder bij overdag 1 graad boven nul. In de nacht naar zaterdag gaat het opnieuw 3 of 4 graden vriezen. Zaterdag overdag steekt er een ijzige zuidenwind op en neemt de kans op sneeuw toe.”
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…