Categorieën: Nieuws

Politie doet inval in bedrijfspand Lavendelweg en treft vuurwapens en harddrugs aan

Agenten hebben zaterdagavond een inval gedaan in een bedrijfspand aan de Lavendelweg in de stad. Daarbij werd een 21-jarige inwoner uit Leek aangehouden.

De inval vond plaats rond 21.00 uur. De politie deed een inval omdat er het vermoeden bestond dat er in het gebouw mogelijk harddrugs aanwezig zouden kunnen zijn. Bij de inval werd de 21-jarige persoon aangetroffen. In het gebouw bleek 250 gram harddrugs aanwezig te zijn en ook twee vuurwapens met munitie.

Het is niet de eerste keer dat agenten een inval in het pand doen. In april vorig jaar gebeurde dit ook. Toen werden er veertien bekeuringen uitgedeeld vanwege een illegale pokeravond. De politie doet verder onderzoek in de zaak.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

15 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

59 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden