Categorieën: Sport

Giro en Tour staan komend seizoen op programma van Bauke Mollema

Er staan komend wielerseizoen twee grote rondes op het programma voor Bauke Mollema. De 34-jarige geboren Groninger rijdt vanaf begin mei de Giro d’Italia en vanaf eind juni de Tour de France. Dat maakte Trek-Segafredo, de ploeg van Mollema, maandag bekend.

Of Mollema de kopman is voor zijn ploeg tijdens de grote rondes, is nog niet officieel bekend. Maar Mollema rijdt beide rondes samen met de Italiaan Vincenzo Nibali en de 36-jarige Italiaan zal zeker in zijn thuisronde zijn zinnen zetten op een goed eindklassement.

Het vorige seizoen van Mollema eindigde abrupt tijdens de dertiende etappe van de tour, waarin hij een gecompliceerde polsbreuk opliep. Sindsdien reed de Groninger geen officiële wedstrijden.

Tom Veenstra

Recente berichten

Pedaalpad in Beijum krijgt nieuw en waterbestendig wegdek

Vanaf 12 mei wordt het Pedaalpad in Beijum opgeknapt. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer…

4 minuten geleden

Oosterbrug krijgt begin mei nieuwe laag asfalt

Op dinsdag 6 mei starten werkzaamheden aan de Oosterbrug. Dat levert hinder op, maar de…

12 minuten geleden

Monument voor Beno Hofman wordt eind volgende maand onthuld in Noorderplantsoen

Tussen de Noorderbinnensingel, de Grote Kruisstraat en de Kruissingel in het Noorderplantsoen wordt op 24…

1 uur geleden

Koningsnacht en Koningsdag in Groningen: muziek, vrijmarkten en festivals

Festiviteiten door de hele gemeente deze zaterdag (en vrijdagavond) tijdens de viering van Koningsdag in…

2 uur geleden

Gemeente begint binnenkort met herstel beplanting H.W. Mesdagplein

Nieuwe beplanting is op een aantal plekken niet goed aangeslagen aan het H.W. Mesdagplein. Daarom…

2 uur geleden

Begin volgende maand asfalteringswerkzaamheden in Beijum

Begin volgende maand vervangt de gemeente het asfalt van de Bottemaheerd en een deel van…

3 uur geleden