Foto: Joey Lameris (112 Groningen)
De brandweer en medewerkers van de Dierenambulance in Groningen hebben vrijdagmiddag tevergeefs geprobeerd om een gewonde zwaan te redden uit een vijver aan de Amkemaheerd in Beijum.
De zwaan had een pijl of stok in zijn vleugel. Duikers van de brandweer gingen het water in om het dier te vangen, maar de zwaan was hen te snel af.
Bij de vluchtpogingen van de zwaan heeft het dier de stok of pijl zelf zijn vleugel uitgewerkt. Medewerkers van de dierenambulance hebben geprobeerd te kijken of het dier ernstig gewond was, maar de zwaan was gevlogen voordat ze dit goed konden zien.
Op het balkon van een flatwoning aan de Rembrandt van Rijnstraat heeft zondagavond korte tijd…
Een app die overconsumptie tegen moet gaan. Dat is het doel van Freefy. De studenten…
Promovendus Velocitas 1897 boekte in de eerste klasse J een zege. In 2I pakte Forward…
Een lijnbus en een personenauto zijn zondagmiddag met elkaar in botsing gekomen bij een verkeersongeluk…
De basketballers van Donar wonnen zaterdagavond verrassend, na een erg roerige zomer, hun eerste competitiewedstrijd.…
Het grasveld aan de Multatulilaan in Haren, waar kinderen met veel plezier voetballen, gaat geëgaliseerd…