Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
De politie in Groningen heeft dinsdag een 20-jarige man uit de Stad aangehouden, omdat hij betrokken zou zijn bij oplichtingspraktijken via verkoopwebsites.
Twee weken geleden deelde de politie beelden van de man, onder andere via het AVROTROS-programma Opsporing Verzocht. Op de beelden was te zien hoe de man geld opnam van een bankrekening die gebruikt werd door oplichters. Een dag nadat de beelden naar buiten werden gebracht, had de politie al elf tips binnen.
In het lopende onderzoek zijn al meerdere verdachten aangehouden. De oplichters bieden goederen aan via een verkoopsite. Deze worden betaald door geïnteresseerden, maar zij krijgen de producten nooit geleverd. De slachtoffers komen uit heel Nederland.
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…