Categorieën: Nieuws

Auto rijdt tuin in en knalt tegen woning in Beijum; bestuurder aangehouden

Bij een verkeersongeluk dinsdagavond op de Fultsemaheerd in de Groningse wijk Beijum is een auto door de bosjes gereden en tegen een woning tot stilstand gekomen. Dat meldt Rick ten Cate van de incidentenwebsite tencatefotografie.nl.

Het ongeluk gebeurde rond 22.30 uur. “Een personenauto is van de weg geraakt, door de bosjes heen gereden en tegen een woning gebotst”, vertelt Ten Cate. “Niemand raakte gewond, wel werd er mogelijk lachgas in het voertuig aangetroffen. De bestuurder is aangehouden en is overgebracht naar het politiebureau voor verder onderzoek.”

Het bergen van de auto liet enige tijd op zich wachten. “Woningtoezicht moest eerst ter plaatse komen om de schade aan de woning te inventariseren. Toen dit in kaart was gebracht, en de situatie veilig was, kon een bergingsbedrijf het vehikel wegslepen.” De schade aan de woning is groot. Volgens Martin Nuver van 112groningen.nl is er veel schade in een slaapkamer ontstaan. Op het moment van de botsing was de bewoner thuis. Deze raakte niet gewond maar was wel erg geschrokken.

De politie doet onderzoek naar de precieze toedracht.

Foto: Martin Nuver – 112groningen.nl
Foto: Martin Nuver – 112groningen.nl
Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

4 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

5 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

6 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

7 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

7 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

9 uur geleden