Categorieën: Nieuws

“Voorlopig geen warm nazomerweer, zo nu en dan knipoogje van de zon”

De komende week hoeven we geen warm nazomerweer te verwachten. Wel blijft het na woensdag overwegend of helemaal droog. Dat is de voorspelling van OOG-weerman Johan Kamphuis.

“Maandag is het wisselend bewolkt waarbij er in de loop van de dag een enkele bui kan vallen”, vertelt Kamphuis. “Bij een matige zuidwestenwind, windkracht 3, wordt het ongeveer 19 graden. In de nacht naar dinsdag trekken wolkenvelden over en daalt het kwik naar 15 graden. Dinsdag is er veel bewolking met af en toe een knipoogje van de zon. Het wordt dan 20 graden.”

“Woensdag wordt het 20 of 21 graden. In de ochtend is er zon, in de middag kan er wat regen vallen. Ook in de rest van de week hoeven we geen nazomerweer te verwachten. Wel is het de rest van de week, en ook tijdens de weekenddagen, overwegend of helemaal droog.”

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

25 minuten geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

11 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

14 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

14 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

15 uur geleden