Foto: umcg.nl / facebook.com/umcgroningen
Het aantal mensen dat vanwege een COVID-19 infectie opgenomen is in een ziekenhuis in de provincie Groningen is met zeven gedaald sinds woensdagochtend. Dat blijkt uit de laatste cijfers die het Acute Zorgnetwerk Noord-Nederland vrijdagmiddag publiceerde.
In totaal zijn nu 28 coronapatiënten opgenomen in een Gronings ziekenhuis. Zes daarvan liggen op een Intensive Care afdeling. Sinds 16 april is een dalende trend ingezet qua opnames. Afgelopen woensdag was er nog sprake van een lichte stijging. In de andere twee noordelijke provincies daalde het aantal patiënten ook. Sinds woensdag verlieten tien coronapatiënten Friese ziekenhuizen. Hier zijn nu dertien patiënten opgenomen. In Drenthe zijn drie coronapatiënten opgenomen.
In de noordelijke ziekenhuizen is ruim voldoende capaciteit beschikbaar voor de opvang van patiënten. Let wel, de cijfers gaan alleen over patiënten met een aangetoonde coronabesmetting.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…