Foto: Martin Nuver - 112groningen.nl
De man die dinsdagavond gewond raakte bij een verkeersongeluk in Ten Boer is door politieagenten aangehouden. De man zit vast vanwege het bespugen en bedreigen van hulpverleners met corona.
Het ongeluk gebeurde rond 19.20 uur op de Verlaatweg in Ten Boer. “Het betrof een eenzijdig verkeersongeluk”, vertelt een politiewoordvoerder. “Een auto was in een greppel beland waarbij de bestuurder bekneld was komen te zitten. De inzittende, een 41-jarige man uit de gemeente Groningen, is door politieagenten en hulpverleners van de brandweer uit de auto gehaald. Bij deze reddingsactie verzette hij zich hevig. Hij probeerde onze collega’s te bespugen en dreigde daarbij met corona. Hierop hebben agenten de man een spuugmasker omgedaan.”
Agenten hielden de man vervolgens aan. “Dit is gebeurd vanwege gevaar en hinder op de weg, rijden onder invloed, bedreiging en poging tot zware mishandeling.” Volgens de politiewoordvoerder is de man na medische zorg overgebracht naar het cellencomplex waar hij op dit moment nog vast zit.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
Bekijk reacties
Had 'm beter kunnen laten zitten, dom stuk uitschot. Eerst anderen al in gevaar brengen door bezopen op de weg rijden en dan ook nog spugen. Gelukkig wordt "coronaspugen" veel harder bestraft op dit moment, mogen ze normaal gesproken ook wel doen trouwens.
Die vloog dus niet alleen letterlijk uit de bocht. Vast weer zo'n Coronacoureur.
Waarom deze hufter 'slachtoffer' noemen?
Dat wordt tien weken cel voor de faalhaas.