Categorieën: Nieuws

Aantal coronapatiënten in Groningse ziekenhuizen weer toegenomen

Het aantal coronapatiënten dat opgenomen is in Groningse ziekenhuizen is in vergelijking met maandag toegenomen. Dat blijkt uit cijfers van het ROAZ, die dinsdagavond naar buiten werden gebracht.

Op Intensive Care-afdelingen werden dinsdagochtend 44 patiënten behandeld. Maandag waren dit nog 45 patiënten. Op de afdelingen voor reguliere zorg is een ander beeld te zien. Daar is sprake van een toename. Maandag werden op deze afdelingen 58 patiënten verzorgd, dinsdag is dit aantal toegenomen tot 67. In totaal werden er dinsdag 111 coronapatiënten behandeld. Zondag waren dit nog 103. Het is onbekend waar de toename door wordt veroorzaakt.

Het aantal patiënten opgenomen in ziekenhuizen in de drie noordelijke provincies is eveneens toegenomen. Dinsdag werden er in totaal 199 coronapatiënten behandeld. Een etmaal eerder waren dit nog 193. Volgens het ROAZ is er in de noordelijke ziekenhuizen ondanks de toename nog voldoende capaciteit beschikbaar.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Lasergame Roege Bos gaat niet door: “Botsende belangen met faunabeheer”

Vrijwilligersorganisatie De Roege Boys zijn teleurgesteld in het besluit van de gemeente dat er geen…

34 minuten geleden

Protest tegen kernenergie: “Het is een dure afleiding van echte oplossingen”

Op de Nieuwe Markt in de binnenstad vindt zaterdag een protest plaats tegen de komst…

1 uur geleden

Veel schade bij forse woningbrand Oosterparkwijk

In een woning aan de Nachtegaalstraat in de Oosterparkwijk heeft in de nacht van vrijdag…

6 uur geleden

Temperatuur stijgt komende dagen langzaam, eind volgende week kans op regen

Hoewel de zon de komende dagen steeds wat vaker doorbreekt, klimt de temperatuur niet hard.…

11 uur geleden

Gemeente wil praten met de buurt over doortrekken fietspad en nieuw park bij Niemeyer

De gemeente Groningen wil een nieuw fietspad aanleggen tussen het Hoofdstation en de nieuwe wijk…

12 uur geleden

Vernieuwd winkelplein Lewenborg feestelijk geopend

De opening van het vernieuwde winkelplein in Lewenborg werd vrijdagmiddag gevierd met een feest dat…

14 uur geleden