Categorieën: Sport

Keeperstrainer Roorda van FC Groningen wordt teammanager bij PSV

Keeperstrainer Bas Roorda (47) van FC Groningen wordt volgend seizoen teammanager bij PSV. Die rol vervulde Roorda ook enige tijd bij FC Groningen.

Dat was tussen 2012 en 2017. Daarna nam Roorda de doelmannen onder zijn hoede. Roorda stond ook zeven jaar onder de lat bij FC Groningen.

De geboren Assenaar begon zijn keeperscarrière in 1992 bij FC Groningen. Dat was voornamelijk als tweede doelman. In 1996 vertrok hij. Na een periode bij NEC en Roda JC keerde Roorda in 2004 als eerste doelman terug bij FC Groningen. Na drie seizoenen ging hij naar PSV als reservekeeper. Na drie jaar sloot hij in Eindhoven zijn actieve loopbaan als speler af.

Andor Heij

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

1 minuut geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

45 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden