Foto: Facebookpagina Boase Haren
In de nacht van maandag op dinsdag hebben twee mannen ingebroken bij kledingwinkel Boase in Haren. Volgens Haren/De Krant was de politie binnen zes minuten ter plaatse, maar kon de inbrekers niet meer stoppen.
De inbraak vond plaats tussen 02.00 en 04.00 uur. De twee mannen zijn vastgelegd op beelden van beveiligingcamera’s in het pand. Nadat de inbrekers meerdere dure kledingstukken buitmaakten, zijn ze met hoge snelheid weggereden in een kleine, donkergekleurde auto. Op Facebook laat Marjan Nijboer, eigenaresse van de winkel, weten erg boos en verdrietig te zijn: “Het is juist in deze al zo moeilijke tijd…onvoorstelbaar.”
Heeft u iets gezien of gehoord wat de politie kan helpen bij het opsporen van de daders? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…