Foto: sportphotoagency.com
Charlison Benschop vertrekt definitief naar Apollon Limassol uit Cyprus. FC Groningen ontvangt een transfersom voor de 30-jarie spits. De hoogte er van is niet bekend gemaakt.
“Charlison kwam afgelopen zomer met bepaalde verwachtingen naar Groningen”, aldus technisch directeur Mark-Jan Fledderus. “Hoewel hij zeker een aandeel heeft gehad binnen het team in de eerste seizoenshelft, hebben wij na een half jaar met elkaar ook geconcludeerd dat het niet is geworden wat beide partijen ervan hadden verwacht”.
“Met Kaj Sierhuis en Joel Asoro hebben wij jonge en talentvolle spitsen binnen de eerste selectie en daarnaast klopt jeugdinternational Romano Postema nadrukkelijk op de deur”, vervolgt Fledderus. “Met het vertrek van Benschop is er voor alle drie de spitsen nog meer ruimte om zich nog verder te ontwikkelen, hetgeen wij een belangrijk uitgangspunt vinden bij FC Groningen.”
Benschop speelde een half jaar voor FC Groningen. Hij kwam over van het Duitse FC Ingolstadt.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
We zien het dus allemaal verkeerd qua spitsen, realiteit is dat de FC Groningen slechts 21 keer scoorde in 18 wedstrijden er doen slechts 3 clubs minder.
Aanvoer naar de spitsen is nog slechter overigens, op het middenveld staat niemand met een beslissende pass in de benen laat staan aanvallende inbreng.
Zoals al die trainers die zelf verdediger zijn geweest is tegenhouden belangrijker dan leuk aanvallend voetbal met risico's. ( stel je eens voor dat je het publiek gaat vermaken )