Foto: Liesanne de Haan
Leden van de jongerenafdeling van D66 leggen op de dag van het onderwijs (24 januari) hun studie neer om een dag mee te helpen op basisscholen. Ook voorzitter Puck Rouffaer en anderen van de Groningse afdeling doen mee.
“We hebben natuurlijk allemaal ooit eens op de basisschool gezeten. Voor alle waardevolle dingen die onze docenten ons hebben bijgebracht verdienen ze het nu om even in het zonnetje gezet te worden,” aldus Rouffaer. “Leraren staan onder druk. Door de hoge werkdruk en het tekort aan leraren wordt hun werk bijna onmogelijk gemaakt.
Rouffaer wil meer waardering voor Nederlandse leraren. “Onderwijs is bepalend voor de kansen in je leven en persoonlijke vorming. En leraren zijn het fundament van ons onderwijs.”
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Bekijk reacties
De immigratie moet teruggedrongen worden. Daar loopt alles op vast. Maar ook in de zorg, medicijnentekort, wegennet, openbaar vervoer, krapte op de huisvesting en tevens daardoor de oplopende huizenprijzen.
Maar dat is tegen het zere been van D66 en tegelijkertijd dit soort propaganda voeren.
Dit land raakt zo langzamerhand ontwricht, doordat onze infrastructuur er niet meer op is berekend. En Klimaatvluchtelingen hebben in toekomst ook mogelijk recht op asiel aldus de VN-mensenrechtencommissie gisteravond. Om die reden worden de boeren ook uitgekocht als landjepik, om ruimte te krijgen om straks te kunnen bouwen.