Foto Andor Heij: De damwanden
Zeventig procent van de damwanden voor de vernieuwde zuidelijker ringweg zitten inmiddels in de grond. Dat zegt Aanpak Ring Zuid.
Vanaf maandag worden bij de Kempkensberg damwanden ingetrild. Dat duurt tot 22 november.
Bij het Sterrebos wordt pas verder gegaan na pompproeven. Zo wordt bekeken of de damwanden gevolgen hebben voor het Sterrebos, qua droogte of extra vochtigheid. De proeven starten eind dit jaar. Zo nodig worden dan maatregelen getroffen.
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
Bekijk reacties
Het inheien/intrillen damwanden voor hoeveel & ook zitten er fouttief in.
Van deze damwanden hadden de naden met bitumen gedicht moeten worden dan had de omgeving buiten de damwanden veel minder risico gelopen.
Vooral niet luisteren en rondkijken hoe dat bij alle verdiepte wegen en tunnels gemaakt is tot nu.
Het second opinion rapport Deltares geeft duidelijk aan hoe te maken.
Gehele verdiepte weg met onderwater beton. Niet doen Herepoort vooral niet doen.
Stop beter met deze verdiepte gedeelten zuidring.
Luister naar ervaring.
Hier hoor alleen ik je Pieter. Herepoort houdt kantoor aan de Osloweg 129. Ga daar maar even langs. Mochten ze er niet zijn doe dan een briefje door de bus of schrijf het op het raam met een dikke stift (in spiegelbeeld, anders kunnen ze het niet lezen.).