Foto: Sebastiaan Scheffer
In de Martinikerk waren al twee schilderijen van Egbert Modderman te zien, sinds kort is daar een derde schilderij aan toegevoegd. “Ik krijg hele leuke reacties van het publiek.”
Modderman (29) is bezig met een reuzenklus. Voor de Martinikerk beeldt hij de zeven barmhartigheden uit. “De afgelopen vijf maanden ben ik bezig geweest met het schilderij De Vreemdelingen Herbergen”, vertelt de schilder. “Dat was best nog wel een klus. Ik heb gekozen voor een compositie met Josef en Maria die in Betlehem op zoek zijn naar een slaapplaats maar van iedere herbergier te horen krijgen dat alle bedden al bezet zijn. In het schilderij lukte het in eerste instantie maar niet om Maria er uit te laten springen.”
Tijdens het schilderen voerde Modderman twee grote wijzigingen door. “Ik heb de gezichten opnieuw geschilderd waardoor ze er nu veel meer uitspringen, dat Maria je echt aankijkt en contact maakt.” Van de zeven barmhartigheden zijn er nu drie afgerond. Wat het volgende werk gaat zijn is nog onbekend. “Dat stel ik echt uit tot het allerlaatste moment, dus dat wordt nog een verrassing.” De verwachting is dat het volgende werk volgend voorjaar gepresenteerd gaat worden.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…
Bekijk reacties
Prachtig, de passie (en de Passie) straalt er van uit.
Moets direct denken aan ...
http://eskipaper.com/beautiful-nicole-kidman.html
Prachtig gedaan ...Hulde voor deze geweldige schilder
Prachtig eindelijk weer een aanwinst voor de stad. Op naar de volgende project.