Categorieën: Nieuws

Ruim tweeduizend bandjes kunnen terecht bij modern MON

Ruim een jaar lang is er gewerkt aan het gebouw van Muziek Organisatie Noord maar nu is men helemaal klaar. “Ik kan alleen maar heel trots zijn.”

Ruud de Vries begon tien jaar geleden aan de Bieslookstraat met Muziek Organisatie Noord. “Daarvoor lagen er in deze hal allerlei auto-onderdelen opgeslagen. Wij hebben er ruimtes in gebouwd waar solisten, bandjes en orkesten in kunnen repeteren.” Het afgelopen jaar is het gebouw flink op de schop gegaan. “Eigenlijk kun je zeggen dat het nu is wat ik tien jaar geleden in gedachten had.”

Grote trots van Ruud is een orkestruimte. “Ja, hier ben ik heel blij mee. Deze faciliteit hadden we niet. Een grote ruimte waar bijvoorbeeld de mensen van Gruno’s Postharmonie kunnen repeteren, maar waar ook dansgezelschappen gebruik van kunnen maken.” Behalve de grote orkestruimte is er een vrij grote koorruimte en zijn er diverse ruimtes die variëren in grootte waar bandjes kunnen oefenen. “Op dit moment hebben we iets meer dan tweeduizend actieve bandjes die gebruik maken van de faciliteiten. Die oefenen uiteraard niet allemaal gelijktijdig, maar het gaat wel heel goed.”

Komende zondag vindt er een open dag bij MON plaats.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

14 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden