Categorieën: Nieuws

“Poging tot verkrachting bejaarde vrouw in Glimmen”

Een vrouw is vorige week vrijdagmiddag op de Oude Boerenweg in Glimmen slachtoffer geworden van een zedenmisdrijf. Dat bevestigt de politie.

Over de identiteit en de exacte toedracht wil de politie vanwege het onderzoek nog niets kwijt. Volgens Haren De Krant is er een poging gedaan om een bejaarde vrouw te verkrachten. Volgens die krant is er mogelijk een verband met een aanranding in Schipborg een maand geleden. “Dat is niet het geval”, aldus politiewoordvoerder Leo Wassing. “Die verdachte zat tijdens deze zedenzaak vast”.

De politie is nog op zoek naar de verdachte van het nieuwe zedendelict. De verdachte is blank, rond de veertig, zag er verzorgd uit met kort blond stekelig haar en sprak accentloos Nederlands. Hij droeg een blauwe jas.

Andor Heij

Recente berichten

Brede steun voor sociale raadslieden WIJ: “Mensen die vastlopen zo goed mogelijk helpen”

De gemeenteraad gaat instemmen met een voorstel om tot en met 2027 jaarlijks 400.000 euro…

25 minuten geleden

FC Groningen verhuurt spits Kristian Lien opnieuw aan Noorse club

FC Groningen heeft aanvaller Kristian Lien (23) opnieuw verhuurd. De spits speelt het komende jaar…

28 minuten geleden

Kamerleden uit Groningen willen snel triple glas en kozijnen in isolatiesubsidie ‘maatregel 29’

De isolatiesubsidie ‘maatregel 29’ uit het ereschuldpakket Nij Begun is niet eerlijk, vinden Tweede Kamerleden…

33 minuten geleden

Forum Groningen levert sluitende begroting voor dit jaar

Forum Groningen heeft een sluitende begroting voor 2025 ingediend. Dat laat het gemeentebestuur woensdag weten…

1 uur geleden

Nieuwe installaties rioolwaterzuivering Garmerwolde in gebruik genomen

Op de rioolwaterzuivering in Garmerwolde zijn woensdag twee nieuwe installaties in gebruik genomen, bedoeld voor…

3 uur geleden

Oude draaischijf weggehaald van bouwplaats Hoofdstation: ‘Nog even in het zonnetje zetten’

Bouwers achter de grootschalige werkzaamheden op het Hoofdstation hebben afgelopen week één van de twee…

3 uur geleden