Categorieën: Nieuws

Woonschepencomité: ‘Krokodillentranen’ om verdwijnen Ludina-terras

Het Woonschepencomité Groningen laakt de manier waarop verschillende lokale en regionale media hen betrokken hebben bij het nieuws omtrent het gedwongen verwijderen van het terras op het Woonschip Ludina, tegenover Café de Toeter. 

In een brief aan de nieuwe gemeenteraad, waarin de het comité haar zorgen uit over de aanpak van Noorderhaven, benadrukt de vereniging: “In de media kan de indruk gewekt zijn dat het WCG mede verantwoordelijk is voor het verdwijnen van een horecaterras bovenop een authentiek woonschip, de Ludina. Dit is niet het geval.”

In het eerder geplaatste bericht op haar website schrijft het comité: “Het WCG had gehoopt buiten de discussie te blijven over het volgens afspraak verdwijnen van het horecaterras bovenop woonboot Ludina. Dat is niet helemaal gelukt”, zo schrijft het comité op haar website. “Dat de gemeente het niet leuk vindt om te moeten handhaven is begrijpelijk, maar elke insinuatie richting het Woonschepencomité is flauw en onterecht.”

Tom Veenstra

Bekijk reacties

  • Tja ..niemand wil nog de zwarte piet ......toch ?.. dus speel je hem gewoon van je af..
    Nog even en hij is ook verdwenen uit onze Nederlandse taal .
    ( uitdrukkingen, gezegden en spreekwijzen ) ..!!

Recente berichten

FC Lewenborg na thriller tegen Corenos gedegradeerd

Net als vorige week speelde FC Lewenborg weer een zeer amusante wedstrijd in de nacompetitie.…

2 uur geleden

Omlandia naar finale, degradatie Lycurgus, HFC’15 blijft vierdeklasser

Omlandia speelt de finale voor een plek in de derde klasse. Lycurgus degradeerde zaterdag naar…

3 uur geleden

Zomermarkt Haren trekt veel belangstelling: “Gezellige dag”

In Haren vond zaterdag de 48ste editie van de Zomermarkt plaats. Op de Rijksstraatweg in…

3 uur geleden

Kledingwinkel Vismarkt ontruimd vanwege vreemde lucht

Een kledingwinkel aan de Vismarkt is zaterdag aan het einde van de middag ontruimd nadat…

4 uur geleden

Duel Oosterparkers gestaakt na tumult, Glimmen promoveert, Gruno blijft vijfdeklasser

De nacompetitiewedstrijd Oosterparkers – VCG voor een plek in de vierde klasse werd zaterdag ruim…

4 uur geleden

Eerste vlucht van Eelde naar Ierland een feit: “Geweldige kans”

Op Groningen Airport Eelde is zaterdag de eerste rechtstreekse vlucht naar Ierland vertrokken. De nieuwe…

5 uur geleden