Categorieën: Nieuws

Slachtoffer geweldsincident Zernike is 27-jarige man

Het slachtoffer dat dinsdagavond om het leven kwam bij een geweldsincident op Zernike is een 27-jarige man. Dat heeft de politie woensdagochtend bekendgemaakt.

“Het slachtoffer is om het leven gekomen bij een steekincident”, laat een politiewoordvoerder weten. “We hebben een Team Grootschalige Opsporing met twintig rechercheurs geformeerd. Het team is op dit moment volop bezig met het onderzoek.” Incidentfotograaf Rick ten Cate vertelt dat aan het Jaagpad waar de steekpartij plaatsvond, nog steeds een ruim gebied is afgezet. In een tent op de plaats delict wordt onderzoek gedaan en ook loopt er een speurhond rond.

De dader wist na het steekincident te ontkomen. “Over de toedracht is nog niets bekend, we houden op dit moment rekening met diverse scenario’s. Vanochtend zijn er door een helikopter opnamen vanuit de lucht gemaakt die het rechercheteam kan gebruiken.”

Signalement verdachte
De politie heeft dinsdagavond een signalement van de verdachte bekendgemaakt. Het zou gaan om een persoon tussen de 25 en 30 jaar oud, die 1.75 meter lang is en een normaal postuur heeft. Hij heeft een Zuid-Europees uiterlijk, draagt een donker trainingspak met een petje en heeft donker krullend haar. Mensen die meer informatie hebben wordt gevraagd contact op te nemen met de politie op telefoonnummer 0900 88 44.

Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

  • Wat meer info graag. Is het waarschijnlijk of dader en slachtoffer elkaar kenden? Of gaat het om een beroving? Of is er een gek die die random mensen neer steekt?

  • Nou, komt er straks weer een foto van de dader met een eierdop erop, want o wee als de dader iets overkomt!

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

22 minuten geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

46 minuten geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

4 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

4 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

5 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

5 uur geleden