Foto: Sportphotoagency.com Mark-Jan Fledderus
Het seizoen 2018/2019 is nog geen dag voorbij, maar FC Groningen heeft de eerste versterking voor het nieuwe seizoen al binnen: Azor Matusiwa komt over van Ajax, zo bericht De Telegraaf.
Azor Matusiwa speelde dit seizoen op huurbasis voor De Graafschap en was een van de smaakmakers in de Eredivisie. De 21-jarige controlerende middenvelder wordt gezien als de opvolger van Ludovit Reis, die naar alle waarschijnlijkheid zeer spoedig zijn overstap gaat afronden naar FC Barcelona.
FC Groningen heeft Matusiwa dit seizoen meerdere malen bekeken en was zeer gecharmeerd van de jonge middenvelder. Volgende week zal de Hilversummer een definitieve krabbel zetten onder een meerjarig contract bij de Trots van het Noorden. Azor Matusiwa speelde dit seizoen zestien wedstrijden voor de Superboeren en kwam daarin tot twee assists.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Nog veel belangrijker wie trapt Padt weg bij de FC Groningen, een snitch in de kleedkamer kan je bij geen enkele club gebruiken. Padt speelde de luistervink voor Nijland en Jans en vroeg zelfs afgelopen winter om ontslag van Buijs.
Dat kwam na de wedstrijd tegen Vitesse in Arnhem allemaal in de spelersbus naar buiten.
https://www.telegraaf.nl/sport/3632872/bom-barst-in-spelersbus-fc-groningen