Foto: Andor Heij. VV Groningen - HZVV
VV Groningen heeft zaterdag in Hoogeveen een enorm pak slaag gekregen van koploper HZVV. Het werd maar liefst 11-2. De degradatiezorgen van VVG in de eerste klasse E werden daardoor alleen maar groter.
Stadjer Fabian Stevens scoorde vier keer voor HZVV, net als Romano Djababoe. Sander Dzemidzic maakte de overige drie treffers. Virgil Muller maakte beide doelpunten voor VVG. De Groningers staan twaaldfe en dat betekent aan het einde van de rit nacompetitie tegen degradatie.
HZVV had kampioen kunnen worden, maar Oranje Nassau werkte in Dokkum niet mee. De Groningers wonnen met 2-0 van rode lantaarndrager Be Quick Dokkum door late treffers van Jermo Verbeek en Ruendel Martina. ON bleef tweede op zeven punten van HZVV. Er zijn nog drie duels te spelen.
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…