Categorieën: Nieuws

Groningen klaar voor zonovergoten bloemenmarkt

Het wordt op Goede Vrijdag weer razend druk in de Groninger Binnenstad. De organisatie van de jaarlijkse Bloemenmarkt verwacht opnieuw tienduizenden belangstellenden, onder wie veel Duitsers.

Het gaat om de grootste bloemenmarkt van Noord-Nederland. De tientallen kramen staat in de Oude Ebbingestraat en op de Grote Markt, Waagplein, Vismarkt en het A-Kerkhof. De handelaren verkopen onder meer bloemen, planten, boompjes, tuinkruiden, potten en tuingereedschap. De markt duurt van 09.00 tot 17.00 uur.

Vanwege de verwachte drukte, mede door de fraaie weersverwachting, wordt automobilisten aan te raden de P+R terreinen aan de rand van de stad te gebruiken, en vervolgens de bus naar de binnenstad te nemen.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

8 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

8 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

11 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

12 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

12 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

12 uur geleden