Categorieën: Sport

Sergio Padt in aanloop naar VVV-thuis: “Ik speel bij een grote club”

Waar FC Groningen een aantal maanden geleden nog onderaan de Eredivisie bungelde, speelt het dit weekend een heuse kraker om Europese play-offs. In eigen huis is zondag VVV Venlo de tegenstander.

“VVV is een stugge ploeg, maar dat levert ze wel resultaat op”, vertelde aanvoerder Mike te Wierik. VVV en FC Groningen zijn beiden clubs waar relatief maar weinig gescoord wordt, zowel voor als tegen. Met name FC Groningen doet het de laatste tijd erg goed als het gaat om doelpunten en schoten op doel tegen. Doelman Sergio Padt hoeft de laatste weken maar weinig in actie te komen. “Keepers bij grote clubs hoeven vaak maar weinig te doen in een wedstrijd, dus je kunt zeggen dat ik bij een grote club speel”, zei de doelman met een knipoog.

Uiteraard is de weg naar Europese play-offs nog lang, met in totaal nog elf wedstrijden te spelen. Toch kan FC Groningen aanstaande zondag om 14.30 in het eigen stadion een gevoelige tik uitdelen aan een directe concurrent.

Wouter Holsappel

Bekijk reacties

  • Toppers.

    Had Te Wierik een mooie transfer naar Brugge gegund, maar wat ben ik blij dat ie er nog bij is. Dezez sympathieke kerel is zeer belangrijk voor ons team.

    • Toppers. Een te dikke keeper die doordat hij niet aan zijn conditie werkte niet meer geselecteerd werd voor het Nederlands Elftal en daarnaast wangedrag pleegde met teveel alcohol op?
      Je hebt dan geen idee wat nidig is voor professionele sport.

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

45 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

1 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

2 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden