Categorieƫn: Sport

Oranje Nassau verrassend uitgeschakeld door LAC Frisia

Eersteklasser Oranje Nassau is woensdagavond in Leeuwarden uit het bekertoernooi geknikkerd door tweedeklasser LAC Frisia. Dat gebeurde na strafschoppen. Na 90 minuten stond het 2-2.

Mark den Hartog opende de score voor Frisia. Erolind Derguti zorgde voor de gelijkmaker. Na rust zette Niels Stenekes ON op voorsprong. Den Hartog kreeg vervolgens rood, maar met een man minder wisten de Friezen in de voorlaatste minuut door Douwe Wim Terpstra toch de gelijkmaker te produceren.

Door de uitschakeling van ON zitten er geen voetbalclubs uit de gemeente Groningen bij de laatste acht van de districtsbeker.

Andor Heij

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

37 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

1 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

1 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden