Categorieƫn: Sport

GHHC compleet weggespeeld door SCHC

De hockeydames van GHHC hebben zondag in Bilthoven een zware nederlaag geleden tegen SCHC. De hekkensluiters in de hoofdklasse verloren met 7-0 van de nummer 3 van de competitie.

In de eerste helft gaf GHHC nog redelijk tegenstand: pas in de 20e en 25e minuut kwam SCHC tot scoren. Na rust vielen de goals wel heel snel: SCHC scoorde driemaal tussen de 41e en 47e minuut. Ginella Zerbo trof twee keer het doel. De internationals Carlien Dirkse van den Heuvel en Caia van Maasakker scoorden elk eenmaal. Drie van de zeven goals kwamen voort uit strafcorners.

GHHC blijft laatste met 6 punten uit 18 duels. Bloemendaal, dat gelijkspeelde tegen HDM, heeft 8 punten en Huizen heeft er 9. De nummer laatst van de competitie degradeert rechtstreeks.

Gert van Akkeren

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

34 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden