Het beeld van een zittende vrouwenfiguur, vlakbij het paviljoen in het Stadspark, heeft een nieuwe natuurstenen sokkel gekregen.
Het werk staat sinds 1963 in het Stadspark. De gemetselde sokkel van donkere Groninger klinkers was aan vervanging toe. Het Centrum Beeldende Kunst (CBK) heeft voor dit werk een natuurstenen sokkel van rood graniet uitgekozen. Afgelopen week kwam de zittende vrouwenfiguur op de nieuwe sokkel terug in het Stadspark.
Het kunstwerk van Mattheus Meester werd destijds door de Vereniging “Het Stadspark” aangeboden aan de gemeente. Zij gaven hiermee uitvoering aan een legaat van de heer W. Bulthuis, dat was een bedrag bedoeld voor een kunstwerk in het Stadspark.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…
Bekijk reacties
Wanneer wordt het stadspark gerenoveerd?. Het ziet er toch niet uit.