Categorieën: Nieuws

WNL zoekt publiek bij uitzending over ‘Jumbo-bomber’

Omroep WNl begint een nieuw programma ‘Misdaadcollege’. In één van de uitzendingen komt de afpersing van de Jumbo-supermarkten aan de orde.

‘Hoe zorgde een simpele kookwekker er mede voor dat de Jumbo afperser in Groningen tegen de lamp liep?’

In het nieuwe programma ‘Misdaadcollege’ vertellen politie en justitie voor één keer hoe ze vier geruchtmakende misdaadzaken wisten op te lossen. Door intensief speurwerk en soms door ogenschijnlijk stom toeval werden de daders in de kraag gevat. Onder leiding van Rick Nieman geven de onderzoeksleiders van de politie, de Officieren van Justitie en andere direct betrokkenen volledige openheid van zaken. Het publiek in de zaal heeft daarbij de mogelijkheid om vragen stellen over het verloop van het onderzoek.

Mensen die deze zaak met speciale aandacht gevolgd hebben of graag een vraag willen stellen aan een van de direct betrokkenen kunnen zich aanmelden om aanwezig te zijn bij de opname van deze ‘Misdaadcollege’ in de voormalige Koepelgevangenis in Arnhem op 6 februari.

Menno van Duinen

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

5 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

5 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

6 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

7 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

7 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

9 uur geleden