Categorieën: 112

Loki bijt Amsterdammer die Groningse mept

Zaterdagnacht  heeft de politie in Purmerend met hulp van diensthond Loki een 44-jarige man uit Amsterdam aangehouden, die een 23-jarige vrouw uit Groningen vanuit het niets in het gezicht zou hebben geslagen.

Omdat de verdachte zich bij zijn aanhouding hevig verweerde werd een hondengeleider en diensthond ingezet. Diensthond Loki beet de man in zijn been en op dat moment staakte hij zijn verzet.

Het slachtoffer moest na de klap in haar gezicht voor controle naar het  ziekenhuis. Hierna deed ze aangifte tegen de man.

Menno van Duinen

Bekijk reacties

Recente berichten

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

20 minuten geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

37 minuten geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

1 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

2 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…

3 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

4 uur geleden