De SP organiseert zaterdag een huurdersfestival in de buurt- en speeltuinvereniging Paddepoel aan de Watermanstraat.
In verschillende workshops kunnen huurders van elkaar leren hoe ze buurtacties opzetten. Ook kunnen huurders onder begeleiding van kunstenaars hun eigen actieposters maken. Er zijn daarnaast activiteiten voor de jeugd.
SP-voorzitter Daan Brandenbarg: “De afgelopen tijd hebben we in een tiental wijken actie gevoerd met huurders voor betere, gezonde woningen en goede renovatieplannen. Nu brengen we al deze mensen bij elkaar om van elkaar te leren en anderen te inspireren in hun buurt aan de slag te gaan.” Het festival duurt van 15:00 tot 20:30 uur. Inmiddels hebben zo’n 150 huurders zich aangemeld.
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
Bekijk reacties
Ze moeten eens leren schrijven.
Het gehele spandoek is geschreven in hoofdletters,
maar er staat één kleine letter "n" tussen.
De woningen hebben toerekenbare gebreken (vocht en schimmel) die de gezondheid van de bewoners schaden. Deze gebreken hadden al lang verholpen moeten zijn. Procederen is nu de kortste weg. Het gaat ten slotte om overtredingen van Woningwet en Bouwbesluit.