Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
Een fietser is vrijdag aan het einde van de middag gewond geraakt bij een verkeersongeluk op het Emmaplein. Dat meldt de incidentenwebsite tencatefotografie.nl.
Het ongeluk gebeurde even na 17.00 uur. Een fietser wilde op het Emmaplein rechtdoor in de richting van de Praediniussingel en verleende daarbij geen voorrang aan een lijnbus. Een aanrijding was het gevolg waarbij de fietser volgens getuigen met zijn hoofd hard op de grond terecht kwam.
Hulpdiensten waren snel ter plaatse en hebben eerste hulp verleent aan het slachtoffer. De man is daarna overgebracht naar het ziekenhuis. De bus kon zijn weg vervolgen. De fiets is meegenomen door agenten.
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Volgens het gemeentebestuur heeft de Dierenambulance Groningen voorlopig geen ontheffing apart nodig voor de zero-emissiezone…
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Bekijk reacties
Levensgevaarlijk al die bussen in stad. Stop met gratis openbaar vervoer voor studenten en de helft van de bussen kan in de remise blijven. Veel beter voor het milieu en de leefbaarheid in de stad! Fietsers en voetgangers hebben de toekomst, overige verkeersdeelnemers mogen zich afvragen hoe lang het nog normaal gevonden wordt om medeburgers te trakteren op een dosis kankerverwekkende uitlaatgassen. Jakkes, bah.
Zijn ook mensen die wel werken.
En hoe breng ik mijn vader naar ziekenhuis en fysiotherapeut? Op een bakfiets.
De reactie van Appie is wonderbaarlijk en heeft geen kennis van de doelstelling Openbaar Vervoer. Het OV heeft de toekomst en er zal steeds minder particulier vervoer de stad in mogen. Dat geeft meer lucht aan deze verziekende situaties. De gemeente raad moet zich achter de oren krabben en ruim baan geven aan het OV in de stad Groningen. De meeste fietsers moeten zich melden voor een cursus over verkeersregels. Veilig Verkeer Nederland geeft deze cursus. Deze cursus is misschien ook wel goed voor Appie. Veel succes er mee.
Het enige wat gaat gebeuren is dat de mensen die bewegingsvrijheid kunnen betalen de stad/gemeente Groningen gaan verlaten.