Categorieën: 112

Inbraak in ‘slimme kantine’ niet zo slim

De man die afgelopen dinsdagochtend in heeft gebroken in de kantine van de Groninger Tennisvereniging aan het Heerdenpad in de stad kon aangehouden worden omdat hij inbrak in een zogenaamde slimme kantine. Dat laat de tennisvereniging aan OOG Tv weten.

“De Slimste Kantine is een project van GTV Van Starkenborgh in samenwerking met QNH Consulting”, laat een woordvoerder weten. “In dit project wordt door middel van verschillende sensoren constant uitgelezen hoe hoog de temperatuur is in het pand, maar ook de luchtvochtigheid en beweging in en om het pand worden uitgelezen.” Afgelopen dinsdagochtend registreerden deze sensoren een beweging waarop de beheerder werd geïnformeerd die de politie inlichtte.

Politieagenten konden de inbreker op heterdaad aanhouden. Hij was op dat moment in bezit van een gestolen laptop en geld.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

21 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

1 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

5 uur geleden