Categorieën: Wijken

WarmteStad gaat met bewoners praten over alternatieve energie

WarmteStad gaat met de bewoners van Selwerd en Paddepoel in gesprek om alternatieven te inventariseren voor het aardwarmteproject.

Het project ging niet door, omdat er te veel aardbevingsrisico’s aan verbonden waren. Alternatieven zijn nu biomassa, biogas, restwarmte, omgevingswarmte, zonthermie of een combinatie van bronnen.

De bewonersbijeenkomsten vinden plaats op 15 maart in de Vensterschool aan de Eikenlaan van 17.30 tot 20.00 uur en op 20 maart bij Wijkbedrijf Selwerd aan de Bottelroosstraat van 19.00 tot 21.15 uur.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • Wanhoopspoging om er nog iets van te maken? Om over een paar jaar in alle stilte alsnog als een nachtkaars uit te gaan? Nog even de schijn ophouden tot na de gemeenteraadsverkiezingen in november dus.

Recente berichten

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

23 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

33 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

2 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

4 uur geleden