Wethouder van Groningen: Paul de Rook ( D66 ) Portefeuille: Verkeer & Vervoer Cultuur Grote Markt oostzijde & Groninger Forum Sport
Groningen wordt één van de hostcities van de Nationale Sportweek 2018. Dat heeft wethouder Paul de Rook (D66) zaterdagavond bekendgemaakt tijdens de Nacht van Groningen.
De Nationale Sportweek is een initiatief van NOC*NSF die als doel heeft om sport te promoten en om mensen aan het bewegen te krijgen. Honderden sportclubs, sportbonden en gemeenten openen dan hun deuren en verzorgen clinics, toernooien en demonstraties. De Rook liet zaterdagavond weten blij te zijn. “Dit is een erkenning dat de stad volop investeert in sport zoals de sportfaciliteiten, sportstimulering, vervangingsondersteuning en talentontwikkeling. Daarnaast zullen er allerlei mooie sportinitiatieven vanuit de sportclubs en sportaanbieders ontstaan tijdens de Nationale Sportweek zelf.”
Het is de vijftiende keer dat de Week gehouden wordt. In voorgaande jaren was er altijd één gastheer, maar om tijdens het jubileum het maximale uit de campagne te halen bestaat de Sportweek dit jaar uit vijftien dagen met vijf hostcities.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
Bekijk reacties
Zeer vermoeiend al die artikelen met de fop democraat Paul de Rook,ik zou me doodschamen als ik lid van de d'66 was.
Al is de leugen nog zo snel ........