De Aclo is aanstaande woensdag het decor van een sportdag voor 200 jeugdige sporters, mede dankzij de medewerking van de zes sportclubs binnen de Energy Valley Topclub: FC Groningen, Donar, Abiant Lycurgus, Nic., GIJS en GHHC.
Het programma is gericht op de kennismaking met diverse sporten, en is ook geschikt voor jongeren met een lichamelijke, verstandelijke of auditieve beperking.
De deelnemers kunnen aan de slag met basketbal, volleybal, voetbal, korfbal en hockey. Ze worden daarbij geholpen door spelers van de genoemde clubs. Sporters met een lichamelijke handicap kunnen meedoen aan elektrisch hockey, rolstoelbasketbal, zitvolleybal, rolstoelrugby en aangepast voetbal.
Naast de deelnemende clubs zijn ook onder meer het Hanze Intituut voor Sportstudies, het Alfa-college. Stichting Bea, Fonds Gehandicaptensport betrokken bij de organisatie.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…