Categorieën: Nieuws

Waarschuwing voor gladheid door sneeuw

Weggebruikers moeten dinsdagavond en in de nacht van dinsdag op woensdag rekening houden met plaatselijke gladheid door sneeuw. Het KNMI heeft code geel afgekondigd.

Volgens het KNMI trekken er in de nacht buien over het land die in het Noorden van het land gepaard gaan met korrelhagel en onweer. Ook sneeuw is mogelijk. De temperatuur daalt op klomphoogte tot rond het vriespunt waardoor het lokaal glad kan worden.

Ook woensdag en donderdag moeten automobilisten op hun qui vive zijn. Woensdag overdag kunnen er winterse buien vallen en donderdag trekt er een storm over het land waarbij zeer zware windstoten mogelijk zijn.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

16 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

60 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden