rechtbank
Een 37-jarige man uit de stad is door de rechtbank veroordeeld tot een celstraf van vijf jaar, voor seksuele uitbuiting van twee vrouwen, gedurende zo’n tien jaar.
De man moet bovendien 350 duizend euro aan de staat betalen. Dat is het bedrag dat hij volgens de rechter aan de vrouwen verdiend heeft. De uitspraak is conform de eis van de officier van justitie.
de man wordt verweten dat hij contact zocht met kwetsbare meisjes, die bijzonder ontvankelijk zijn voor aandacht en liefde. Hij gaf hen een plek om te wonen, maar liet hij hen geen andere keuze dan te werken in de prostitutie. Daarbij gebruikte de man ook geweld.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
Bekijk reacties
Tien jaar uitgebuit, rest van leven in puin, en de dader krijgt slechts vijf jaar.
Tijd om het partijkartel te slopen?