De tweede editie van het Roald Dahl Festival heeft, net als vorig jaar, 4000 bezoekers getrokken. Het festival stond in het teken van de kinderboeken van deze Engelse schrijver. Het thema was ‘Magie’.
Drie dagen lang stonden de locaties van het Groninger Forum volledig in het teken van het erfgoed van Roald Dahl met diverse films, verhalen, een optocht, magische dieren prepareren, knettergek koken, een Fantasielab en een animatiestudio. De uitverkochte films waren onder meer het nieuwe ‘Gruwelijke rijmen’, maar ook ‘Matilda’ en ‘De GVR’ waren populair. De nieuwe film ‘Paddington 2’ kon ook rekenen op volle zalen.
Het festival werd afgetrapt met een bonte stoet van fraai uitgedoste kinderen en volwassenen, die luid toeterend door de binnenstad gingen tijdens de optocht van de bibliotheek naar het Groninger Forum aan het Hereplein.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Fantastisch evenement in een prima gebouw.
Ook hiervoor hoeft HET MONSTRUM dus niet te worden gebouwd