Categorieën: Nieuws

Roald Dahl Festival weer groot succes

De tweede editie van het Roald Dahl Festival heeft, net als vorig jaar, 4000 bezoekers getrokken. Het festival stond in het teken van de kinderboeken van deze Engelse schrijver. Het thema was ‘Magie’.

Drie dagen lang stonden de locaties van het Groninger Forum volledig in het teken van het erfgoed van Roald Dahl met diverse films, verhalen, een optocht, magische dieren prepareren, knettergek koken, een Fantasielab en een animatiestudio. De uitverkochte films waren onder meer het nieuwe ‘Gruwelijke rijmen’, maar ook ‘Matilda’ en ‘De GVR’ waren populair. De nieuwe film ‘Paddington 2’ kon ook rekenen op volle zalen.

Het festival werd afgetrapt met een bonte stoet van fraai uitgedoste kinderen en volwassenen, die luid toeterend door de binnenstad gingen tijdens de optocht van de bibliotheek naar het Groninger Forum aan het Hereplein.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Fantastisch evenement in een prima gebouw.
    Ook hiervoor hoeft HET MONSTRUM dus niet te worden gebouwd

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

7 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

7 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

11 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

11 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

11 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

12 uur geleden