Categorieƫn: Sport

FC Groningen treft Brugge en Dresden

FC Groningen speelt tijdens het wintertrainingskamp in het Spaanse Sotogrande twee oefenduels. De tegenstanders zijn Club Brugge en Dynamo Dresden.

De wedstrijd op woensdag 10 januari in Marbella tegen de Belgische koploper Club Brugge stond al vast. Het tweede oefenduel is op zaterdag 13 januari tegen het Duitse Dynamo Dresden. Die club staat momenteel op de 11e plaats van de Tweede Bundesliga.

Een dag later, op zondag 14 januari, keert het Groningse gezelschap terug naar Nederland. Op 21 januari volgt de eerste competitiewedstrijd, een uitduel tegen Willem II.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • En hopelijk de scouts in landen als Duitsland, AustraliĆ«, Nieuw Zeeland en de VS.

    Helemaal klaar met op de belachelijke heiligverklaring van Barcelona, combinatievoetbal, die club uit Amsterdam, 4--3-3, balbezit, Cruijff, malle interpretatie van Hollandse School (waar in het echt dynamiek, fysiek en strijd aan de basis lagen) gebaseerde directieven uit Zeist.
    Fuck de wens bejubeld te worden door Amsterdamse en Hilversumse journaille bejubeld te worden.

    Elf gasten met de mentaliteit van Robben, Kuyt, Jan van Dijk, Nedved en vele amateurvoetballers die ik (net als mijzelf) met paars aangelopen koppen, en snot voor de ogen, van Groningse en Drentse voetbalvelden af zag komen.

    Dan blazen we iedereen een kolkende Euroborg uit.

    Maar Nijland en luisteren naar supporters (voor hem idealiter infun only consumenten), dat gebeurt niet. Ego van de man is groter dan de tijd dat zijn houdbaarheidsdatum overschreden is.

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

1 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

2 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

2 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

3 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

4 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

14 uur geleden