De pup van een vrouw uit de stad is op zaterdag 21 oktober ernstig gewond geraakt na een aanval door andere honden. Dat gebeurde op het fietspad van de Hoornsedijk.
Het betrof een blanke man van rond de 50 jaar, brildragend en met een kaal hoofd. Hij had vier Staffordshire terriers bij zich. De pup raakte ernstig gewond. De kosten van de dierenarts liepen al op tot 1800 euro.
De vrouw vraagt getuigen om contact met de politie op te nemen.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Singnalement: smerige tokkie.
Dat moet niet lastig zijn om deze totale klootviool te vinden,ik hoop dat er getuigen zijn die zich melden.
Hoop dat iemand de man herkend met 4 staffords 3 zwarte en 1 donkerbruine....
Volwassen honden pakken geen pups, deze volwassen honden dienen per direct afgemaakt te worden
Zijn Steffords honden dan? Gepantserde wapens met kaakklem en grote bijtkracht.
Onbegrijpelijk dat dit soort vechtmachines in Nederland niet verboden zijn. In beschaafde landen als Denemarken en Duitsland staan ze allang op een zwarte lijst. Daar wordt de burger beschermt tegen wens van tokkie (met kleine piemel?) om andere mensen in de publieke ruimte te intimideren. Halen hun schouders op bij de vreselijk domme argumenten als "chihuahua's bijten ook", "het ligt aan het baasje" en "ik vind ze gewoon mooi"'.