Abiant Lycurgus blijft ongeslagen in de eredivisie volleybal. In een weinig enerverende wedstrijd wonnen de Groningers thuis met 3-0 van Inter Rijswijk.
Lycurgus leek al snel een gemakkelijke avond te krijgen, toen de ploeg de eerste set gemakkelijk won met 25-16. In de tweede set werd het 24-17, maar Lycurgus wist vervolgens geen van de zeven setpunten te verzilveren. Inter Rijswijk kwam zelfs op 24-25, maar Lycurgus werkte dat setpunt weg en kwam zelf op een volgend setpunt bij 26-25. Het negende setpunt werd uiteindelijk gepakt: 28-26. De derde set ging vrij gemakkelijk naar de thuisploeg: 25-22.
Omdat Coniche Zwolle met 0-3 verloor van Seesing Orion uit Doetinchem, zijn er naast Lycurgus nog twee andere ploegen zonder puntverlies, namelijk Orion en Draisma Dynamo uit Apeldoorn. Alle drie de ploegen hebben 9 punten uit 3 wedstrijden.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…