De studenten van de Hanzehogeschool die stage liepen op Sint Maarten zijn weer terug in Nederland. De orkaan Irma raasde afgelopen week over het eiland en richtte daar een enorme ravage aan.
De 21-jarige Celine Moes vertrok afgelopen maand, net als tien andere studenten van de Hanzehogeschool, richting het eiland. De studente zou daar stage lopen als assistent-manager bij een beachclub, maar daar bracht de orkaan verandering in.
De studenten beleefden angstige momenten op het eiland. “Het was gewoon een soort slagveld. Lantaarnpalen, grote borden en bomen lagen op de grond. Alles was weg, alles was plat”, vertelt Celine. Moeder Jolanda is blij dat ze haar dochter vrijdagochtend weer in haar armen kon sluiten: “Ik ben heel blij. En ook heel trots op haar, hoe ze het allemaal doorstaan heeft.”
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…