De Hanzehogeschool Groningen staat net als vorig jaar op de vierde plaats van de brede hogescholen. Dat blijkt uit de nieuwe editie van het Elsevier-onderzoek Beste studies.
De opleiding met de meeste tevreden studenten van Nederland is de bachelor Dans van de Hanzehogeschool. Lucia Marthas Institute for Performing Arts heeft 95% tevreden studenten. De vestiging in Amsterdam en Groningen delen de eerste plaats. De bachelor is de nummer één van de 2.126 beoordeelde hbo-, wo-bachelors en wo-masters.
Van de 48 beoordeelde voltijdopleidingen van de Hanzehogeschool Groningen zijn er 21 opleidingen met een bovengemiddeld oordeel van de eigen studenten, twintig met een gemiddelde beoordeling en zeven met een lagere beoordeling dan gemiddeld.
Dertien opleidingen behaalden de nummer 1 positie in hun categorie: Small Business & Retail Management, Docent BKV, Logopedie, Toegepaste Psychologie, Chemische Technologie, Dans – Amsterdam, Dans – Groningen, Docent Dans – Amsterdam, Sociaal Juridische Dienstverlening, Mondzorgkunde, Bio-Informatica, MBRT en Management in de zorg.
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…