Categorieën: Sport

Een zonovergoten eerste training van FC Groningen

De eerste training van FC Groningen van het seizoen 2017/2018 zit erop. Op een zonovergoten sportpark de koepel in Haren trainde een deel van de selectie zaterdagmiddag voor het eerst.

De internationals zoals Padt en Mahi ontbraken nog. Toch was er veel publiek aanwezig en vooral de nieuwe aanwinsten werden goed ontvangen. Vier nieuwe spelers waren vandaag te bewonderen op de eerste training. Kevin Begois, Ritsu Doan, Mike te Wierik en Django Warmerdam. Ook trainer Ernest Faber is terug van vakantie. Hij is blij dat hij weer op het voetbalveld staat en de focus gaat op het nieuwe seizoen.

De grote afwezige was Bryan Linssen, hij heeft van de club toestemming gekregen om op een persoonlijk aanbod in te gaan, waarschijnlijk is dat Vitesse.

Marcel Drent

Bekijk reacties

Recente berichten

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

11 minuten geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

21 minuten geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

2 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

12 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

12 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

15 uur geleden