foto: Bob de Vries
De gemeente gaat de riolering in de Professorenbuurt en Oppenheimbuurt vervangen en enkele straten opnieuw inrichten. Verder gaat ze het regenwater afkoppelen en afwateren op het Oosterhamrikkanaal en de Hamburgervijver.
In de Van Swinderenstraat en Van Hamelstraat worden vanwege de wortelopdruk nieuwe bomen geplant. In de Heymanslaan maakt asfalt plaats voor klinkers en wordt de oorspronkelijke dubbele bomenrij hersteld. Er komen in de Heymanslaan 19 bomen en 9 parkeervakken bij.
De Oosterhamrikkade krijgt parkeerhavens aan de noordzijde. Ook komen er vijf plateaus om te benadrukken dat de maximum snelheid daar 30km/uur is. De totale kosten bedragen 7 miljoen euro. Het werk begint in november en zal ongeveer anderhalf jaar in beslag nemen
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Nog niet zolang geleden is alles ook al opengehaald,en nu dus weer...wat een beleid.
De coördinatie is inderdaad ver te zoeken. Voor een aantal jaren idem in mijn straat. Eerst de waterleiding dat werd vervangen. 2 jaar later werd de straat wederom opengebroken voor de vervanging van de riolering.