foto: Andries Oord
De politie heeft Eerste Paasdag, 16 april, een 19-jarige Groninger aangehouden. Hij wordt verdacht van betrokkenheid bij het schietincident in de Topaasstraat van vrijdag 14 april.
Die avond werd een 33-jarige man neergeschoten in zijn woning. Hij raakte gewond en moest naar het ziekenhuis worden gebracht. De politie is nog druk bezig met het onderzoek en sluit meerdere aanhoudingen niet uit.
De twee mannen die afgelopen vrijdagavond werden aangehouden na het schietincident zijn zondag in vrijheid gesteld. Na onderzoek van de politie bleek dat zij geen rol hebben gehad bij het incident. De politie kreeg vrijdagavond via getuigen de signalementen van mogelijke verdachten. Op basis van gelijkenissen met die signalementen werden de 22-jarige en 23-jarige man aangehouden. Zij zijn dus inmiddels weer vrij.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Slechts een incident in deze stad, procentueel gezien geen reden tot ongerustheid, immers het wordt telkens veiliger in dit land.