Categorieën: Nieuws

Groningen partner Altonale Festival Hamburg

De stad Groningen is in juni partnerstad van het culturele wijkfestival Altonale in Hamburg. Het festival brengt al jaren op een succesvolle en laagdrempelige manier bewoners van de wijk Altona in contact met kunst en cultuur.

Elk jaar is een ander land of stad partner van Altona. Het festival duurt ruim twee weken en een bijzonder onderdeel ervan is actieve participatie van wijkbewoners, en dat sluit goed aan op de doelstelling uit de Groninger cultuurnota.

De komende maanden wordt met grote en kleine instellingen, met professionele en amateurkunst een programma samengesteld om Groningen als partnerstad te profileren.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Een Hanzestad waarvan de bestuurders wel het belang van historisch water in de binnenstad begrepen.

    #jaloers

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

25 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

1 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

5 uur geleden